Ósemkowe Forumiaste


#1 2007-10-12 16:02:21

czytacz

Administrator

1372874
Call me!
Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   
WWW

Głowienko ;)

Czas na nieco szczegółów.

Jedziemy tam z samego rańca (ok 7:00 - miejsce i dokładną godzinę podam jak dowiem się o innym transporcie). Z powrotem będziemy ok 21-22.

Program nie przewiduje celowego moczenia się, jednak patrząc na wszechogarniającą aurę, radzę zabrać coś przeciwdeszczowego. I ewentualnie gatki na zmianę (w łódce się siedzi, a pokład mokrym może być). No, chyba że ktoś ma gumogacie, to nie musi się o nic martwić A. Zalecam wizięcie jakiejś czapki na wszelki wypadek, może być zimnawo. Wychodzę z założenia że to impreza harcerska, więc zabieramy mundury (spódnice możecie sobie odpuścić, dziewczęta ). Kto nie ma munduru, wdziewa coś pasującego, czyli ciemny granat lub czerń (niestety, koszulek drużyny nie mam w zapasie, a i tak na ktrótki rękaw będzie zdecydowanie za chłodno.

Zgłosiłem już załogę, teoretycznie wiem gdzie wysiadamy. Autobus jedzie tam ok godziny.

Jedzenie - we własnym zakresie, organizator zapewnia wrzątek. Myślę więc że zupki chińske będą dobrym rozwiązaniem. Możemy się jeszcze pokusić o kiśla jakiego, na podwieczorek. Kolację i śniadanie można zeżreć w domu. Weźcie ze sobą legitymacje.

Po koncercie zawijamy do autobusu powrotnego i heja.

Jak ktoś ma pytania, walić póki czas

PS - Majka, zmuś sister

=======

Aktualizacja: Odjazd o 7:00 rano z dworca centralnego

Offline

 

#2 2007-10-13 21:27:27

madziak8

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   

Re: Głowienko ;)

NO mnie co prawda nie było... niestety, ale już znam wyniki... 1 miejsce w bitwie morskiej i 3 w regatach....
GO WEST!!! 8 JEST THE BEST!!!

Offline

 

#3 2007-10-14 19:04:10

Sylwia

Użytkownik

4018024
Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   

Re: Głowienko ;)

SUPER !!!! SPISALIŚCIE SIĘ !!! Następnym razem wszyscy pójdziemy do boju !!!
GRATULACION dla wszystkich wodnych rozbójników

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vanillaninja.pun.pl www.utpdul.pun.pl www.plemieduchow.pun.pl www.gowasg.pun.pl www.gamecup.pun.pl