Ósemkowe Forumiaste


#1 2007-02-01 23:23:21

czytacz

Administrator

1372874
Call me!
Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   
WWW

Współpraca

To jak? co Wy na pomysł próby rozpoczęcia współpracy z niedoszłym próbnym szczepem?
Ja osobiście po przemyśleniu wszystkich nasuwających mi się za i przeciw, jestem skłonny spróbować. Może to nas trochę ożywi, podsunie parę pomysłów na działanie. Resztę słyszeliście

Offline

 

#2 2007-02-01 23:31:32

Sylwia

Użytkownik

4018024
Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   

Re: Współpraca

Ja byłabym też raczej za, choć mam kilka wątpliwości, przydałoby się spotkac z osobami guru reszty drużyn i omówić co nieco... jak miałaby ta współpraca wyglądać itp itd.

Offline

 

#3 2007-02-01 23:47:32

panda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-02-01
Punktów :   

Re: Współpraca

Jestem:)Co tam slychac?

Offline

 

#4 2007-02-01 23:50:30

Sylwia

Użytkownik

4018024
Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   

Re: Współpraca

Ojej Panda jak miło bo wiesz jest pomysł by się w szczep skiknąć z paroma druzynami... nie wiem czy Mlody ci opowiadał, bo wiesz robilismy nabory i lipa wyszla, wiec moze tak bysmy dali rade kogos przyciagnac.

Offline

 

#5 2007-02-01 23:52:43

basiek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-10-04
Punktów :   

Re: Współpraca

oj to długa wypowiedź młody...ale to chyba dla mnie lepiej

Offline

 

#6 2007-02-02 00:12:53

czytacz

Administrator

1372874
Call me!
Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   
WWW

Re: Współpraca

Jako że nie wszyscy byli na ostatnim spotkaniu, przedstawię nieco obszerniej sytuację.

Jakiś czas temu urodził się pomysł, żeby spróbować współpracy z innymi środowiskami. Mieliśmy kontaktować się z drużynami, oferować swoją pomoc, działać razem - generalnie rozszerzyć działania poza samą 8mkę. Jak to wyszło, sami wiecie. Być może wynikało to z tego, że nie mieliśmy określonych środowisk czy sposobów współpracy. Pomysł był bardzo luźny i - co chyba najistotniejsze - jednostronny.

Może więc należałoby zadziałać od trochę innej strony. Spotkać się ze środowiskiem lub grupą środowisk chętnych do współpracy i zacząć rozmawiać o konkretach. Wymienić się pomysłami, uwagami, wątpliwościami a następnie zacząć działać w tym kierunku. Tak, żeby inicjatywa szła z obu stron. Takim środowiskiem mógłby być niedoszły próbny szczep składający się z GZ "Top Dzieciaki" (Ola Wodzyńska) i XXIX ŁDH (Ala Naporska). Była tam ponoć jeszcze jakaś próbna starsz drużyna, ale coś chyba nie pojszło. Generalnie więc moglibyśmy spróbować zapełnić tę lukę jako ci starsi.

Pojawią się pewnie głosy, że przecież jesteśmy drużyną wodną, więc jaki jest sens pakowania się we współpracę z "zielonymi". Spieszę poinformować że istnieją prężne szczepy składające się z drużyn różnych specjalności i nie mają z tym większych problemów. Poza tym - na ile my jesteśmy "czysto" wodnym środowiskiem? Biwakujemy tylko nad wodą? Nie. Wszelkie nasze działania (czy to na obozie, biwaku, jakimkolwiek wyjeździe, nawet na zbiórkach) opierają się tylko i wyłącznie o wodę? Oczywiście że nie.

Nasza współpraca nie miałaby oznaczać zmiany profilu czy celów drużyny, a jedynie "modyfikację" sposobu działania. Zamiast zamykać się w naszym małym gronie, oddziałujmy na zewnątrz i przyjmujmy działania z zewnątrz. Współdziałanie to polaegałoby m.in. na
- organizowaniu wspólnych biwaków (chyba nieco łatwiej i ciekawiej jest, kiedy jedzie się większą ekipą)
- wspólnych zbiórkach (okazjonalnie oczywiście)
- wspólnych  imprezach (też okazjonalnie, nie musimy na każdą jechać wszyscy )

- i co chyba najważniejsze - wzajemnym wsparciu. Tak organizacyjnym, jak i programowym czy nawet towarzyskim. Im nas więcej tym lepiej. Wiecie przecież jak to jest kiedy nawet 1-2 osoby z nas nie mogą się gdzieś stawić, przyjść, spotkać się.

Może więc warto choć spróbować? Na dobrą sprawę nic nie tracimy, a możemy wiele zyskać.

Rozmowę z "drugą stroną" podejmę dopiero w momencie, gdy wszyscy określimy się czy jesteśmy za czy przeciw. Dziękuję za uwagę.

Offline

 

#7 2007-02-02 00:19:25

basiek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-10-04
Punktów :   

Re: Współpraca

moim zdaniem niezły pomysł i popieram

Offline

 

#8 2007-02-02 00:19:37

panda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-02-01
Punktów :   

Re: Współpraca

A no jestem:)troszke mnie nie bylo ale postaram sie nadrobic wszystko chodz bedzie ciezko,ale dam rade

Offline

 

#9 2007-02-02 00:23:38

basiek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-10-04
Punktów :   

Re: Współpraca

a antek i magda??

Offline

 

#10 2007-02-02 00:25:17

panda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-02-01
Punktów :   

Re: Współpraca

Ludzie dajcie mi swoje numery gadu.prosze

Offline

 

#11 2007-02-02 00:27:33

basiek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-10-04
Punktów :   

Re: Współpraca

nie wiem po co ci by był mój ale prosze:6089684

Offline

 

#12 2007-02-02 00:27:59

Sylwia

Użytkownik

4018024
Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   

Re: Współpraca

Na pewno takie rozwiązanie da nam duzo nowych pomysłów, zdobędziemy doświadczenie w dziedzinie współpracy z młodszymi.. rodzaj symbiozy może okazać się korzystny... Wymiana doświadczeń byłaby całkiem pozytywną sprawą. Jeszcze jednym aspektem byłoby tak jak jest to celem wszystkich szczepów: zatrzymanie ludzi jak najdłużej, żeby się nie rozproszyli po 2 latach, "bo już wyrośli" ze swojej grupy wiekowej a na instruktora im jeszcze troche za malo.. Ja popieram... co do Antka to ja nie wiem, ale myśle ze jest bardziej na tak, niz na nie, ale jeszcze jutro mu powiem i sie zapytam co on na to. Numery gg Panda masz kolo nazw uzytkowników, moj: 4018024


Ps. Magda tez jest podobno za wspolpraca

Ostatnio edytowany przez Sylwia (2007-02-02 00:29:59)

Offline

 

#13 2007-02-02 00:35:05

basiek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-10-04
Punktów :   

Re: Współpraca

teraz tylko trzeba ustalić z kim i co chcemy robić tak aby dość szybko wcielić pomysł w życie bo inaczej umrze śmiercią naturalną

Offline

 

#14 2007-02-02 00:39:58

Sylwia

Użytkownik

4018024
Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   

Re: Współpraca

Bedziemy robić to:

czytacz napisał:

Nasza współpraca nie miałaby oznaczać zmiany profilu czy celów drużyny, a jedynie "modyfikację" sposobu działania. Zamiast zamykać się w naszym małym gronie, oddziałujmy na zewnątrz i przyjmujmy działania z zewnątrz. Współdziałanie to polaegałoby m.in. na
- organizowaniu wspólnych biwaków (chyba nieco łatwiej i ciekawiej jest, kiedy jedzie się większą ekipą)
- wspólnych zbiórkach (okazjonalnie oczywiście)
- wspólnych  imprezach (też okazjonalnie, nie musimy na każdą jechać wszyscy )
- i co chyba najważniejsze - wzajemnym wsparciu. Tak organizacyjnym, jak i programowym czy nawet towarzyskim. Im nas więcej tym lepiej. Wiecie przecież jak to jest kiedy nawet 1-2 osoby z nas nie mogą się gdzieś stawić, przyjść, spotkać się.

Z: Olą Wodzyńską i Ala..
A dokładny plan to i tak zawsze ułozy się podczas rozmów ze wszystkimi guru, bo tak czy tak  trzeba ustalić wspólne cele i jakie sa wzajemne oczekiwania i dokladny plan pracy.

ps śmierć naturalna.. troszke już sie na tym znamy:P

Ostatnio edytowany przez Sylwia (2007-02-02 00:41:25)

Offline

 

#15 2007-02-09 01:17:28

czytacz

Administrator

1372874
Call me!
Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   
WWW

Re: Współpraca

wstępne rozmowy za płotem, czekamy teraz na reakcję pozostałej kadry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plemieduchow.pun.pl www.gamecup.pun.pl www.riseofimmortals.pun.pl www.utpdul.pun.pl www.gowasg.pun.pl