Ósemkowe Forumiaste


#1 2006-10-20 16:26:57

czytacz

Administrator

1372874
Call me!
Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   
WWW

14 SP

Nabór będzie w środę na 2 długich przerwach. Mam rzutnik, pagaje, kamizelki, liny, żagiel i inne pierdoły. Na zbiórki jest harcówka. Pewnie śmierdzi trochę, ale co tam. Teraz przydałaby mi się jedna osoba do pomocy...

------------------------------------------------------

Trochę się pozmieniał mi termin naboru. Ale się odbył. jutro jeszcze rano się tam zawinę na moment, żeby nie zapomnieli o zbiórce. I niewykluczone że może się stworzyć zastęp żeński. Później może się to rozrośnie na tyle, żeby się dało wyodrębnić z tego jednostkę, ale nie wychodźmy z planami w tak daleką przyszłość. Zobaczymy ile ludzi będzie na 1szej zbiórce.

------------------------------------------------------

I po zbiórce. przyszedł tłum. Cała jedna osoba. A deklarowało się z 60. No cóż, takie życie. Pomyślę jeszcze czy można było coś inaczej zrobić ale sam już nie wiem.

Offline

 

#2 2006-10-20 18:25:44

maryna

Użytkownik

4345212
Zarejestrowany: 2006-09-17
Punktów :   

Re: 14 SP

coz ja tez szczerze mowiac nie wiem, mam spore problemy w skzole wiec narazie nie bede mogla jakos pomagac, w ten weekend nie bedzie mnie tez na zbiorce - rodzinny obiad (o ile w ogole jest zbiorka)
tesknie za Wami
buziaki dla wszystkich

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grabskiego.pun.pl www.ligabiznesu.pun.pl www.chaosofworld.pun.pl www.girlsgames.pun.pl www.grynafacebooku.pun.pl